Gwarek Travel

Gwarek Travel to biuro podróży specjalizujące się w wyjazdach dla dzieci, młodzieży oraz rodzin w kraju i za granicą. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Warmińsko-Mazurskiego nr 4/2014.


ZAPYTAJ O OFERTĘ WYJAZDU DLA TWOJEJ GRUPY:

731 61 62 60

sprzedaz@gwarek-travel.pl     


Dokumenty do pobrania:

Warunki Uczestnictwa 2023

Umowa Obóz Kolonia Kraj

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA

FORMULARZ INFORMACYJNY DO UMÓW O UDZIAŁ W IMPREZIE TURYSTYCZNEJ

Dokumenty Dla Klienta NNW Na Terenie Polski

Dokumenty Dla Klienta KIT

Dokumenty Dla Klienta Bezpieczne Podróże

Druk Zgloszenia Szkody NNW

Druk Zgloszenia Kosztow Rezygnacji

Druk Zgloszenia Szkody KL

GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA 

WPIS DO REJESTRÓW ORGANIZATORÓW TURYSTYKI

UBEZPIECZENIE OD REZYGNACJI

REGULAMIN KOLONII

 

 


Polski Fundusz Rozwoju – TARCZA FINANSOWA 2.0

Miło nam poinformować, iż uzyskaliśmy subwencję finansową z Polskiego Funduszu rozwoju w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0”. 


 

Warto zobaczyć

Zielone szkoły i wycieczki szkolne
Wypoczynek rodzinny
Kolonie i obozy

Aktualności

Newsy & Wydarzenia

Lato 2024! Zapraszamy na kolonie i półkolonie.

Lato już za chwilę! To dobry czas na planowanie wakacyjnych wyjazdów. Jeśli szukasz wyjątkowego wypoczynku dla swojego dziecka serdecznie zapraszamy na kolonie i półkolonie organizowane przez Gwarek Mazury! Oferujemy niezapomniane wakacje pełne radości, przygód i nauki dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Każdy z naszych programów jest starannie zaplanowany, aby zapewnić uczestnikom możliwość rozwijania swoich pasji i niezapomniany wypoczynek.

zobacz więcej

OPEN DAYS 2024

Pierwsza edycja OPEN DAYS 2024 w ośrodku Gwarek Mazury w Pięknej Górze koło Giżycka za nami!  Niezwykle inspirujący weekendowy maraton pełen wartościowych dyskusji i owocnych spotkań z przedstawicielami różnych branż. Firmy z całej Polski, które wzięły udział w wydarzeniu, wniosły nie tylko swoją wiedzę, ale również cenne doświadczenie.

zobacz więcej

Rodzinna Majówka 2024

Majówka to wyjątkowy weekend, który warto spędzić aktywnie razem z najbliższymi. W tym czasie chętnie podróżujemy i szukamy ciekawych sposobów na wypoczynek.  Dobrze wiemy, że rodzinne wyjazdy to również duże wyzwanie związane z zapewnieniem atrakcji dla dzieci. Na szczęście coraz częściej można spotkać oferty pozwalające połączyć energię do zabawy naszych pociech, z potrzebą odpoczynku rodziców.

zobacz więcej

Rodzinny Weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

Wielkanocny Zajączek po raz kolejny zagości w Gwarku i zrobi wszystko, by oczarować Was magią Wielkanocy i nadchodzącej wiosny. Wraz z bandą kurczaków i puchatym zajączkiem zapraszamy Was do świata szalonych przygód i niezwykłych przeżyć.

zobacz więcej