Kulinaria

W Gwarek – Centrum Aktywnego Wypoczynku niezwykłą uwagę przykładamy do kuchni, aby nasi goście jedli smacznie i zdrowo. Zespół profesjonalistów dba o właściwie dobrane menu, przygotowywane z najwyższej jakości składników. Lokalne receptury łączymy z nowymi smakami tworząc wyśmienite potrawy, które podbijają serca kulinarnych smakoszy. Staramy się aby nasza kuchnia rozwijała się o kolejne smaki, więc bezustannie poszukujemy inspiracji, by nowymi pomysłami oczarować naszych gości. Ze szczególną uwagę podchodzimy do zróżnicowanych diet dzieci i młodzieży stwarzając warunki do spokojnego pobytu podczas wycieczek szkolnych czy rodzinnych wyjazdów.

Nasze menu dostosowujemy do charakteru imprezy. Mistrzowski kunszt kulinarny potrafimy zaprezentować zarówno podczas pakietów wypoczynkowych, jak i rozmaitych przyjęć okolicznościowych. Wiedząc jak ważne są detale zawsze staramy się, aby potrawy podane były w atrakcyjny dla oka sposób.

 

Warto zobaczyć

Kolonie i obozy
Wypoczynek rodzinny
Zielone szkoły i wycieczki szkolne

Aktualności

Newsy & Wydarzenia

Rodzinna Majówka 2024

Majówka to wyjątkowy weekend, który warto spędzić aktywnie razem z najbliższymi. W tym czasie chętnie podróżujemy i szukamy ciekawych sposobów na wypoczynek.  Dobrze wiemy, że rodzinne wyjazdy to również duże wyzwanie związane z zapewnieniem atrakcji dla dzieci. Na szczęście coraz częściej można spotkać oferty pozwalające połączyć energię do zabawy naszych pociech, z potrzebą odpoczynku rodziców.

zobacz więcej

Rodzinny Weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

Wielkanocny Zajączek po raz kolejny zagości w Gwarku i zrobi wszystko, by oczarować Was magią Wielkanocy i nadchodzącej wiosny. Wraz z bandą kurczaków i puchatym zajączkiem zapraszamy Was do świata szalonych przygód i niezwykłych przeżyć.

zobacz więcej