Lato 2024! Zapraszamy na kolonie i półkolonie.

Lato już za chwilę! To dobry czas na planowanie wakacyjnych wyjazdów. Jeśli szukasz wyjątkowego wypoczynku dla swojego dziecka serdecznie zapraszamy na kolonie i półkolonie organizowane przez Gwarek Mazury! Oferujemy niezapomniane wakacje pełne radości, przygód i nauki dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat.  Każdy z naszych programów jest starannie zaplanowany, aby zapewnić uczestnikom możliwość rozwijania swoich pasji i niezapomniany wypoczynek. Nasze turnusy odbywają się zarówno nad malowniczymi jeziorami Mazur, jak i nad pięknym polskim morzem.

Mazury – Kraina Tysiąca Jezior to magiczne miejsce, gdzie nasi goście mają okazję korzystać z uroków natury. Lokalizacja naszego ośrodka w Pięknej Górze, zaledwie 3 km od centrum Giżycka na styku trzech jezior – Kisajno – Tajty – Niegocin gwarantuje udany wypoczynek, a także pozwala realizować zróżnicowany program zajęć. Prywatna plaża i port to prawdziwy raj dla miłośników wodnych atrakcji.  Dodatkowo teren ośrodka otoczony jest malowniczym lasem. Uczestnicy naszych kolonii i półkolonii mogą skorzystać z bogatej oferty zajęć sportowych, artystycznych i kulinarnych. W programach takich jak Kalejdoskop Przygód, Magiczny Świat Harry’ego Pottera, czy Wodne Szaleństwo dzieci mogą uczestniczyć w kreatywnych warsztatach i eksplorować fascynujące światy pełne przygód. Młodzi odkrywcy znajdą tu miejsce do rozwijania swoich zainteresowań i nawiązywania nowych przyjaźni.

Wybrzeże Morza Bałtyckiego to prawdziwy raj dla miłośników plaż i morskich kąpieli. Nasze kolonie nad morzem oferują dzieciom beztroską i bezpieczną zabawę w otoczeniu fal w połączeniu z bogatym programem animacji. Kolonie Kalejdoskop Przygód, Pracownia Picassa, czy Gotuj z Masterchefem pozwalają dzieciom rozwijać swoje talenty i zdobywać nowe umiejętności. Warsztaty kulinarne, zajęcia artystyczne, a także kąpiele w morzu to gwarancja niezapominanych wspomnień.

Posiadamy bogatą i sprawdzoną ofertę, dostosowaną do różnych grup wiekowych i zainteresowań. Nasza doświadczona kadra wychowawców gwarantuje dzieciom bezpieczne i pełne radości wakacje. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i najwyższą jakość naszych usług, potwierdzoną wpisem do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Warmińsko-Mazurskiego. Nie czekaj, zarezerwuj miejsce na naszych koloniach lub półkoloniach już dziś! Zapraszamy na niezapomniane wakacje pełne przygód, nauki i radości w otoczeniu pięknej przyrody.

Warto zobaczyć

Wypoczynek rodzinny
Kolonie i obozy
Zielone szkoły i wycieczki szkolne