Wesela

Naturalna sceneria pojezierza mazurskiego to idealne tło niezapomnianej i jednej z najważniejszych uroczystości rodzinnych. Dlatego w Gwarek Mazury od ponad 10 lat organizujemy bajeczne wesela – zawsze zgodnie z oczekiwaniami naszych gości. W roku 2022 otworzyliśmy dodatkowo nową salę balową. Przestrzeń, nowoczesność i klasyka w jednym! Zobaczcie sami:

Wiedząc jak ważne są najdrobniejsze szczegóły – doradzamy i pomagamy przy podejmowaniu decyzji, tak aby nasi goście byli w pełni usatysfakcjonowani. Przyjęcia organizowane są w hotelowym budynku głównym, w nowej sali balowej oraz w Tawernie nad samym jeziorem zarówno w piątki, jak i soboty. Przestronny teren wraz z otwartym placem zabaw sprawia, że na organizowanych w Gwarku przyjęciach dobrze bawią się również dzieci. Dodatkowo podczas przyjęcia weselnego istnieje możliwość zorganizowania dzieciom w wieku 4-12 lat zabawy pod opieką doświadczonego animatora.
Dla młodszych dzieci jesteśmy w stanie zapewnić dodatkową opiekunkę.

Zespół profesjonalistów dba tymczasem o właściwe dobrane menu, przygotowywane z najwyższej jakości składników. Staramy się, aby nasza kuchnia rozwijała się o kolejne smaki, więc bezustannie poszukujemy inspiracji i nowych pomysłów.

Pełen zaangażowania zespół Gwarka zapewnia kompleksową obsługę przyjęć, pozwalając, aby organizator mógł
w pełni uczestniczyć w imprezie weselnej. Dzięki temu udaje nam się tworzyć klimat, dla którego nasi Klienci chętnie powracają, aby uczcić kolejne ważne uroczystości życiowe.

Nasze pakiety zaczynają się już od 290 zł/osobę przy wybranych terminach. Oferujemy również atrakcyjne ceny na poprawiny – także w oryginalnej postaci grilla. Nowożeńcy otrzymują ponadto nocleg gratis, a dla weselnych gości przygotowaliśmy atrakcyjne ceny wynajmu pokoi hotelowych już od 100 zł/os.

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę weselną:

wesele – mazury.pl 

https://www.instagram.com/gwarekwedding/ 

Gwarek Mazury - niezapomniane wesele tuż nad brzegiem jeziora!

Warto zobaczyć

Eventy dla szkół
Przyjęcia rodzinne
Eventy rodzinne dla firm

Aktualności

Newsy & Wydarzenia