WIGILIA FIRMOWA W PRZYSTANI ŚW.MIKOŁAJA

Spotkanie przy wspólnym stole to skuteczny sposób na podziękowanie pracownikom, którzy przez cały rok pracowali na wspólny sukces firmy. Zorganizuj z nami WIGILIĘ FIRMOWĄ w magicznej atmosferze i nietypowej scenografii Przystani Świętego Mikołaja. Zapraszamy do skorzystania z OFERTY.

Organizacja wigilii firmowej to nie tylko doskonały sposób na podziękowanie pracownikom za ich ciężką pracę i zaangażowanie, ale również doskonała okazja do integracji zespołu oraz budowania więzi między pracownikami. To także doskonała okazja, aby wspólnie celebrować świąteczną atmosferę i spędzić miłe chwile w gronie współpracowników.

Nasza oferta wigilii firmowych obejmuje pełne przygotowanie i organizację wydarzenia, które uwzględnia wszelkie indywidualne preferencje i oczekiwania. Oferujemy różnorodne menu, w tym tradycyjne polskie potrawy wigilijne.

Nasza wykwalifikowana kadra zadba o to, aby każde danie było przygotowane z najwyższą starannością i smakiem.

Dodatkowo, zapewniamy dekorację sali, która wprowadzi Państwa gości w świąteczny nastrój. Nasze doświadczenie w organizacji takich wydarzeń gwarantuje, że wigilia firmowa zostanie zrealizowana z najwyższą dbałością o szczegóły i zadowolenie wszystkich uczestników.

 

 

Pełna oferta dostępna tutaj:

Wigilie firmowe 2023

Szczegóły i rezerwacja:

tel. 731-616-214

e-mail.: gastronomia@gwarek-mazury.pl

 


ZOBACZ TEŻ:

RODZINNY WEEKEND W PRZYSTANI ŚW. MIKOŁAJA

RODZINNE POPOŁUDNIE W PRZYSTANI ŚW.MIKOŁAJA

 

Warto zobaczyć

Wypoczynek rodzinny
Kolonie i obozy
Zielone szkoły i wycieczki szkolne