Animacje hotelowe

Pomysłowe animacje dla dzieci i niezapomniane zabawy dla całych rodzin z ogromną przyjemnością i satysfakcją realizujemy w innych ośrodkach, pensjonatach i hotelach. W naszej ofercie znajdują się programy weekendowe, okazjonalne oraz wakacyjne. Setki sprawdzonych programów rozrywkowo-edukacyjnych i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą podczas obozów, kolonii, zielonych szkół pozwalają nam dostosowywać zabawy do charakteru pobytu oraz zainteresowań gości. Przy indywidualnych realizacjach korzystamy z własnego sprzętu, zapewniając szeroki wachlarz dostępnych atrakcji.


Szczegóły i rezerwacja na: biuro@gwarek-mazury.pl

Warto zobaczyć

Przyjęcia rodzinne
Animacje podczas uroczystości rodzinnych
Eventy dla szkół

Aktualności

Newsy & Wydarzenia

Lato 2024! Zapraszamy na kolonie i półkolonie.

Lato już za chwilę! To dobry czas na planowanie wakacyjnych wyjazdów. Jeśli szukasz wyjątkowego wypoczynku dla swojego dziecka serdecznie zapraszamy na kolonie i półkolonie organizowane przez Gwarek Mazury! Oferujemy niezapomniane wakacje pełne radości, przygód i nauki dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Każdy z naszych programów jest starannie zaplanowany, aby zapewnić uczestnikom możliwość rozwijania swoich pasji i niezapomniany wypoczynek.

zobacz więcej

OPEN DAYS 2024

Pierwsza edycja OPEN DAYS 2024 w ośrodku Gwarek Mazury w Pięknej Górze koło Giżycka za nami!  Niezwykle inspirujący weekendowy maraton pełen wartościowych dyskusji i owocnych spotkań z przedstawicielami różnych branż. Firmy z całej Polski, które wzięły udział w wydarzeniu, wniosły nie tylko swoją wiedzę, ale również cenne doświadczenie.

zobacz więcej

Rodzinna Majówka 2024

Majówka to wyjątkowy weekend, który warto spędzić aktywnie razem z najbliższymi. W tym czasie chętnie podróżujemy i szukamy ciekawych sposobów na wypoczynek.  Dobrze wiemy, że rodzinne wyjazdy to również duże wyzwanie związane z zapewnieniem atrakcji dla dzieci. Na szczęście coraz częściej można spotkać oferty pozwalające połączyć energię do zabawy naszych pociech, z potrzebą odpoczynku rodziców.

zobacz więcej

Rodzinny Weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

Wielkanocny Zajączek po raz kolejny zagości w Gwarku i zrobi wszystko, by oczarować Was magią Wielkanocy i nadchodzącej wiosny. Wraz z bandą kurczaków i puchatym zajączkiem zapraszamy Was do świata szalonych przygód i niezwykłych przeżyć.

zobacz więcej