Rodzinna Majówka 2024

Majówka to wyjątkowy weekend, który warto spędzić aktywnie razem z najbliższymi. W tym czasie chętnie podróżujemy i szukamy ciekawych sposobów na wypoczynek.  Dobrze wiemy, że rodzinne wyjazdy to również duże wyzwanie związane z zapewnieniem atrakcji dla dzieci. Na szczęście coraz częściej można spotkać oferty pozwalające połączyć energię do zabawy naszych pociech, z potrzebą odpoczynku rodziców.

Takim miejscem jest właśnie Gwarek Mazury. Od wielu lat realizujemy rodzinne eventy zgodnie z ideą u nas rodzice odpoczywają, a dzieci świetnie się bawią! To podejście pozwala połączyć 2 z pozoru wykluczające się światy. W Pięknej Górze każdy znajdzie coś dla siebie. Od wspaniałych atrakcji dla dzieci po chwile relaksu dla dorosłych, każdy aspekt jest starannie przemyślany, aby zapewnić Wam wyjątkowe doświadczenia.

A teraz wyobraźcie sobie, jak razem z nami wkraczacie w świat cyrkowych szaleństw! W tym roku przygotowaliśmy dwie opcje wypoczynku:

Cyrkowe Szaleństwo (30.04 – 4.05): 4 dni pełne atrakcji, pokazów cyrkowych i niezwykłych przygód dla całej rodziny.

Pre-Majówka i Cyrkowe Szaleństwo (27.04 – 4.05): wydłużona majówka do 7 dni, z luźniejszym programem na początku, abyście mogli delektować się klimatem mazurskich jezior.

W trakcie całego pobytu przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji! Dzieci wezmą udział w niesamowitych w zajęciach animacyjnych, rejsie statkiem i grach terenowych. Dorośli zaś znajdą chwile dla siebie podczas wieczornych integracji przy ognisku czy podczas wieczornych zabaw z DJ-em. Podczas pobytu zapewniamy Wam także komfortowe pokoje, pełne wyżywienie oraz dostęp do wielu udogodnień, takich jak klub malucha, wypożyczalnia gier czy prywatna plaża. Nasz program animacyjny sprawi, że każdy dzień będzie pełen uśmiechu i radości!

Nie zwlekajcie! Zarezerwujcie już teraz swoje miejsce na Majówce z Gwarkiem! Szczegółowe informacje i rezerwacje pod adresem e-mail: wypoczynek@gwarek-travel.pl lub telefonicznie: +48 731 61 62 74.

Dołączcie do naszej niepowtarzalnej rodzinnej przygody, gdzie każda Majówka to wyjątkowa podróż w świat tematycznych doświadczeń i niezapomnianych chwil!

Warto zobaczyć

Kolonie i obozy
Zielone szkoły i wycieczki szkolne
Wypoczynek rodzinny