Pikniki i Festyny

Naszą specjalnością są imprezy organizowane w przestrzeni publicznej. Bogata infrastruktura techniczna oraz doświadczenie logistyczne pozwalają na organizację eventu nie tylko w Gwarek  – Centrum Aktywnego Wypoczynku, ale w każdym innym miejscu. Do organizacji imprez wykorzystujemy jedynie sprawdzony, nowoczesny sprzęt posiadający wymagane atesty. Każdy event to zupełnie inny zestaw atrakcji, indywidualnie dostosowany do tematyki i charakteru wydarzenia. Specjalne dobrany program animacyjny zapewnia zaangażowanie uczestników – niezależnie od wieku. Nad wszystkim czuwa fachowa, wyszkolona kadra, która skutecznie potrafi wciągnąć do zabawy.

REALIZACJA: GWAREK EVENT


Szczegóły i rezerwacja na: eventy@gwarek-travel.pl

Warto zobaczyć

Przyjęcia rodzinne
Eventy rodzinne dla firm
Animacje podczas uroczystości rodzinnych

Aktualności

Newsy & Wydarzenia

Lato 2024! Zapraszamy na kolonie i półkolonie.

Lato już za chwilę! To dobry czas na planowanie wakacyjnych wyjazdów. Jeśli szukasz wyjątkowego wypoczynku dla swojego dziecka serdecznie zapraszamy na kolonie i półkolonie organizowane przez Gwarek Mazury! Oferujemy niezapomniane wakacje pełne radości, przygód i nauki dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Każdy z naszych programów jest starannie zaplanowany, aby zapewnić uczestnikom możliwość rozwijania swoich pasji i niezapomniany wypoczynek.

zobacz więcej

OPEN DAYS 2024

Pierwsza edycja OPEN DAYS 2024 w ośrodku Gwarek Mazury w Pięknej Górze koło Giżycka za nami!  Niezwykle inspirujący weekendowy maraton pełen wartościowych dyskusji i owocnych spotkań z przedstawicielami różnych branż. Firmy z całej Polski, które wzięły udział w wydarzeniu, wniosły nie tylko swoją wiedzę, ale również cenne doświadczenie.

zobacz więcej

Rodzinna Majówka 2024

Majówka to wyjątkowy weekend, który warto spędzić aktywnie razem z najbliższymi. W tym czasie chętnie podróżujemy i szukamy ciekawych sposobów na wypoczynek.  Dobrze wiemy, że rodzinne wyjazdy to również duże wyzwanie związane z zapewnieniem atrakcji dla dzieci. Na szczęście coraz częściej można spotkać oferty pozwalające połączyć energię do zabawy naszych pociech, z potrzebą odpoczynku rodziców.

zobacz więcej

Rodzinny Weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

Wielkanocny Zajączek po raz kolejny zagości w Gwarku i zrobi wszystko, by oczarować Was magią Wielkanocy i nadchodzącej wiosny. Wraz z bandą kurczaków i puchatym zajączkiem zapraszamy Was do świata szalonych przygód i niezwykłych przeżyć.

zobacz więcej