Zielone szkoły i wycieczki szkolne

 


 

Gwarek Mazury – Centrum Aktywnego Wypoczynku to miejsce z doskonale przystosowaną infrastrukturą dla dzieci i młodzieży oraz wykwalifikowaną kadrą, wyspecjalizowaną w opracowywaniu atrakcyjnych programów edukacyjnych.  Zajęcia dostosowujemy do wieku i możliwości uczestników, a całościowy harmonogram skomponowany jest tak, że nie ma w nim miejsca na nudę.

Jako GWAREK TRAVEL – biuro podróży specjalizujące się w turystyce dziecięcej i rodzinnej organizujemy dodatkowo wycieczki w Polsce i za granicą.  Nasza oferta podzielona jest na trzy kategorie, aby każda grupa miała możliwość wyboru zgodnie z indywidualnymi preferencjami oraz celami programowymi dostosowanymi do potrzeb:


EDU: Na tych wycieczkach pokazujemy jak połączyć naukę z dobrą zabawą. Ich celem jest uzupełnienie programu nauczania w ramach jednego lub wielu przedmiotów.


ACTIVE: Propozycja dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Celem jest nabywanie wiedzy o otaczającym środowisku i umiejętności zastosowania tej wiedzy w praktyce.


FUN: Doskonale wiemy, że czasami potrzebny jest relaks. Pogram takich wycieczek przewiduje intensywną aktywność turystyczną, fizyczną w formie dobrej zabawy.


Szczegóły i rezerwacja:

ZIELONE SZKOŁY NA MAZURACH:

rezerwacje@gwarek-mazury.pl I tel. +48 531 616 252

WYCIECZKI SZKOLNE W POLSCE I ZA GRANICĄ:

wypoczynek@gwarek-travel.pl I tel. +48 731 61 62 74


Jako doświadczony organizator, czego potwierdzeniem jest WPIS DO REJESTRU ORGANIZATORÓW TURYSTYKI NR 4/2014 zajmujemy się organizacją pakietową, wraz z transportem i ubezpieczeniem.

Dodatkowo podczas naszych wycieczek realizujemy CELE EDUKACYJNE, w tym:

  • Poznajemy nasz kraj, polską kulturę i obyczaje
  • Omawiamy walory przyrody naturalnej i uczymy się jak mądrze korzystać z zasobów otaczającego środowiska
  • Zapoznajemy się z kulturą innych państw
  • Poznajemy zasady współpracy w grupie
  • Kształtujemy postawy prospołeczne
  • Uczymy się sztuki skutecznej komunikacji
  • Przeciwdziałamy zachowaniom ryzykownym.

W tym dziale

Zielone szkoły i jesienne integracje
Jednodniowe wyjazdy szkolne
Jesienne integracje
Wyjazdowe rady pedagogiczne
Pogoń za Wielkanocnym Zającem dla szkół i przedszkoli
Jednodniowe wyjazdy szkolne
Jednodniowe wyjazdy przedszkolne

Aktualności

Newsy & Wydarzenia

Rodzinna Majówka 2024

Majówka to wyjątkowy weekend, który warto spędzić aktywnie razem z najbliższymi. W tym czasie chętnie podróżujemy i szukamy ciekawych sposobów na wypoczynek.  Dobrze wiemy, że rodzinne wyjazdy to również duże wyzwanie związane z zapewnieniem atrakcji dla dzieci. Na szczęście coraz częściej można spotkać oferty pozwalające połączyć energię do zabawy naszych pociech, z potrzebą odpoczynku rodziców.

zobacz więcej

Rodzinny Weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

Wielkanocny Zajączek po raz kolejny zagości w Gwarku i zrobi wszystko, by oczarować Was magią Wielkanocy i nadchodzącej wiosny. Wraz z bandą kurczaków i puchatym zajączkiem zapraszamy Was do świata szalonych przygód i niezwykłych przeżyć.

zobacz więcej