Zielone szkoły i wycieczki szkolne w Polsce i za granicą

Gwarek Mazury – Centrum Aktywnego Wypoczynku to miejsce z doskonale przystosowaną infrastrukturą dla dzieci i młodzieży oraz wykwalifikowaną kadrą, wyspecjalizowaną w opracowywaniu atrakcyjnych programów edukacyjnych.  Zajęcia dostosowujemy do wieku i możliwości uczestników, a całościowy harmonogram skomponowany jest tak, że nie ma w nim miejsca na nudę.

Jako GWAREK TRAVEL – biuro podróży specjalizujące się w turystyce dziecięcej i rodzinnej organizujemy dodatkowo wycieczki w Polsce i za granicą.  Nasza oferta podzielona jest na trzy kategorie, aby każda grupa miała możliwość wyboru zgodnie z indywidualnymi preferencjami oraz celami programowymi dostosowanymi do potrzeb:


EDU: Na tych wycieczkach pokazujemy jak połączyć naukę z dobrą zabawą. Ich celem jest uzupełnienie programu nauczania w ramach jednego lub wielu przedmiotów. Polecamy szczególnie: Rycerską przygodę na Zamku Gniew, zwiedzanie Suwalszczyzny z jednodniowym wypadem do Wilna, 3 dniową wycieczkę do Warszawy z warsztatami na Politechnice Warszawskiej.


ACTIVE: Propozycja dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Celem jest nabywanie wiedzy o otaczającym środowisku i umiejętności zastosowania tej wiedzy w praktyce. Zapraszamy m.in. na 1 dniową wycieczkę „W dolinie Biebrzy„, podczas której można się wcielić w postać człowieka prehistorycznego, zwiedzanie Malborku z rejsem „statkiem po trawie” oraz wycieczkę „Litwa-Łotwa-Szwecja” z noclegiem na promie.


FUN: Doskonale wiemy, że czasami potrzebny jest relaks. Pogram takich wycieczek przewiduje intensywną aktywność turystyczną, fizyczną w formie dobrej zabawy. Dlatego na tych wycieczkach stawiamy na dobrą rozrywkę i przyjemności. Szczególnie polecamy nocleg w kopalni i szaleństwo w Energylandii, żywą lekcję przyrody w Mazurskim Parku Krajobrazowym ze spływem łodziami po Krutyni oraz szaleństwa w Parku Trampolin w Olsztynie.


Jako doświadczony organizator, czego potwierdzeniem jest WPIS DO REJESTRU ORGANIZATORÓW TURYSTYKI NR 4/2014 zajmujemy się organizacją pakietową, wraz z transportem i ubezpieczeniem.

Pełny katalog Zielonych Szkół z wycieczkami w Polsce i za granicą dostępny TUTAJ. 


Szczegóły i rezerwacja:

ZIELONE SZKOŁY NA MAZURACH:

rezerwacje@gwarek-mazury.pl I tel. +48 531 616 252

WYCIECZKI SZKOLNE W POLSCE I ZA GRANICĄ:

sprzedaz@gwarek-travel.pl I tel. +48 731 61 62 60

W tym dziale

Zielone Szkoły i wycieczki
Jednodniowe wyjazdy szkolne
Jesienne integracje
Wyjazdowe rady pedagogiczne
Przystań Świętego Mikołaja
Pogoń za Wielkanocnym Zającem dla szkół

Aktualności

Newsy & Wydarzenia