Wypoczynek rodzinny

Urokliwe położenie nad brzegiem jeziora, naturalny krajobraz mazurski, a także nietuzinkowy program rozrywkowy dla całej rodziny i pełna pasji oraz zaangażowana kadra to nasz wyróżnik, dzięki czemu pobyty rodzinne w Gwarek od lat cieszą się uznaniem naszych gości. Jesteśmy dumni, że dzięki poleceniom przekazywanym przez kolejne rodziny, trafiają do nas kolejni goście z przeróżnych stron Polski. Przy pobytach pakietowych plan dnia dostosowujemy do oczekiwań naszych gości, zapewniając niezliczoną ilość atrakcji i aktywności, jak również zasłużony relaks. Całość dzielimy na bloki: dla dzieci, dla rodzin i dla dorosłych, aby dorośli nawet na urlopie z dziećmi mieli czas „tylko dla siebie”.

W tym dziale

Weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem
Rodzinna Majówka
Weekend w Przystani Św. Mikołaja
Weekend w Przystani Św. Mikołaja
Rodzinne popołudnia w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

Aktualności

Newsy & Wydarzenia

Lato 2024! Zapraszamy na kolonie i półkolonie.

Lato już za chwilę! To dobry czas na planowanie wakacyjnych wyjazdów. Jeśli szukasz wyjątkowego wypoczynku dla swojego dziecka serdecznie zapraszamy na kolonie i półkolonie organizowane przez Gwarek Mazury! Oferujemy niezapomniane wakacje pełne radości, przygód i nauki dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Każdy z naszych programów jest starannie zaplanowany, aby zapewnić uczestnikom możliwość rozwijania swoich pasji i niezapomniany wypoczynek.

zobacz więcej

OPEN DAYS 2024

Pierwsza edycja OPEN DAYS 2024 w ośrodku Gwarek Mazury w Pięknej Górze koło Giżycka za nami!  Niezwykle inspirujący weekendowy maraton pełen wartościowych dyskusji i owocnych spotkań z przedstawicielami różnych branż. Firmy z całej Polski, które wzięły udział w wydarzeniu, wniosły nie tylko swoją wiedzę, ale również cenne doświadczenie.

zobacz więcej

Rodzinna Majówka 2024

Majówka to wyjątkowy weekend, który warto spędzić aktywnie razem z najbliższymi. W tym czasie chętnie podróżujemy i szukamy ciekawych sposobów na wypoczynek.  Dobrze wiemy, że rodzinne wyjazdy to również duże wyzwanie związane z zapewnieniem atrakcji dla dzieci. Na szczęście coraz częściej można spotkać oferty pozwalające połączyć energię do zabawy naszych pociech, z potrzebą odpoczynku rodziców.

zobacz więcej

Rodzinny Weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

Wielkanocny Zajączek po raz kolejny zagości w Gwarku i zrobi wszystko, by oczarować Was magią Wielkanocy i nadchodzącej wiosny. Wraz z bandą kurczaków i puchatym zajączkiem zapraszamy Was do świata szalonych przygód i niezwykłych przeżyć.

zobacz więcej