Referencje

Gwarek – Centrum Aktywnego Wypoczynku na Mazurach szczególnie docenia głosy i opinie swoich gości. Dlatego z uwagą słuchamy sugestii, wniosków oraz pomysłów, które możemy wdrożyć na rzecz polepszenia komfortu oraz oczekiwanego standardu. Realizowana ankieta satysfakcji pozwala nam na bieżący monitoring zadowolenia naszych gości. Jesteśmy również otwarci na wszelkie opinie w mediach społecznościowych. Jest nam szczególnie miło, gdy czytamy takie opinie jak te…

Cudowna obsługa, pyszne jedzenie, pełen profesjonalizm i podejście do gości ! Miejsce bardzo urokliwe z widokiem na jezioro i lasy. Jako Para Młoda nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszego miejsca na imprezę weselną 🥰 Z całego serca polecam ♥️
Sa ra
Jak to powiedział mój przyjaciel „Gwarek to miejsce gdzie przyjaciele poznają nowych przyjaciół”.
Michał Jan Jankowski
Dziękujemy za wspaniałą majówkę w Gwarku! Miejsce jest cudowne, zarówno dla małych jak i dużych. Z jednej strony jezioro, cisza, spokój, z drugiej, atrakcje dla każdej grupy wiekowej 😉 jedzenie rewelacyjne, pokoje, czyściutkie, świeżo po remoncie, organizacja na najwyższym poziomie, wszystko przygotowane z dbałością o klienta a zarazem na luzie, w dobrej przyjaznej atmosferze. Z całą pewnością jeszcze do Gwarka zawitamy!
Aneta Soltan
Cudowne miejsce! Wspaniała atmosfera. Kuchnia- pycha!! Perfekcyjna organizacja. Dzieci przeszczęśliwe i zaopiekowane. Bardzo podobały im się wszystkie zajęcia.
Emilia Rafalska

Po więcej opinii zapraszamy na nasz Fanpage.

Warto zobaczyć

Kolonie i obozy
Rodzinne eventy
Zielone szkoły i wycieczki szkolne

Aktualności

Newsy & Wydarzenia

Rodzinna Majówka 2024

Majówka to wyjątkowy weekend, który warto spędzić aktywnie razem z najbliższymi. W tym czasie chętnie podróżujemy i szukamy ciekawych sposobów na wypoczynek.  Dobrze wiemy, że rodzinne wyjazdy to również duże wyzwanie związane z zapewnieniem atrakcji dla dzieci. Na szczęście coraz częściej można spotkać oferty pozwalające połączyć energię do zabawy naszych pociech, z potrzebą odpoczynku rodziców.

zobacz więcej

Rodzinny Weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

Wielkanocny Zajączek po raz kolejny zagości w Gwarku i zrobi wszystko, by oczarować Was magią Wielkanocy i nadchodzącej wiosny. Wraz z bandą kurczaków i puchatym zajączkiem zapraszamy Was do świata szalonych przygód i niezwykłych przeżyć.

zobacz więcej