Regulamin ośrodka

REGULAMIN OŚRODKA GWAREK MAZURY


 1. Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie Ośrodka i jest integralną częścią umowy, do której zawarcia dochodzi poprzez podpisanie karty meldunkowej, poprzez dokonanie rezerwacji, zapłatę zaliczki lub całej należności za pobyt. Dokonując ww. czynności, Gość potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu Ośrodka oraz zobowiązuje się do zapoznania się i przestrzegania Regulaminu Ośrodka.
 2. Regulamin obowiązuje Wszystkich Gości ośrodka.
 3. Regulamin jest dostępny do wglądu w Recepcji oraz na stronie internetowej gwarek-mazury.pl

DOBA HOTELOWA

 1. W przypadku klientów indywidualnych dobę hotelową rozpoczyna się o godz. 15.00, a kończy o godz. 11.00. Zmiana godzin doby hotelowej lub/i przedłużenie pobytu możliwe jest wyłącznie w uzgodnieniu z pracownikami ośrodka. W przypadku Gości weselnych przedłużających pobyt do poniedziałku – doba hotelowa kończy się o g. 9:00.
 2. W przypadku grup dzieci i młodzieży/ zielonych szkół dobę hotelową rozpoczyna się o godz. 15.00, a kończy o godz. 9.00. Zmiana godzin doby hotelowej lub/i przedłużenie pobytu możliwe jest wyłącznie w uzgodnieniu z pracownikami ośrodka.
 3. Cisza nocna obowiązuje w godzinach od 22.00 do 7.00 rano.

REZERWACJA I MELDUNEK

 1. Podstawą do zameldowania Gościa jest wypełnienie i podpisanie Karty Meldunkowej.
 2. W celach zapewnienia bezpieczeństwa, osoby przebywające na terenie ośrodka gościnnie prosimy o zgłoszenie się do recepcji i noszenie identyfikatora w trakcie całego pobytu.
 3. Osoby nie będące Wczasowiczami Ośrodka, a przebywające w nim po godz. 22:00 zobowiązane są do jego opuszczenia. Ewentualny dłuższy pobyt winien zostać zgłoszony pracownikom recepcji.
 4. Ośrodek może odmówić przyjęcia Gościa, który rażąco naruszył Regulamin, w szczególności poprzez wyrządzeniu szkody na mieniu hotelowym lub mieniu Gości, szkody na osobie Gościa, pracowników Ośrodka lub innych osobach przebywających w Ośrodku.
 5. Opłata za pobyt następuje w dniu meldunku.

ZASADY KORZYSTANIA Z OBIEKTU

 1. Ośrodek ma obowiązek zapewnić:
 • warunki pełnego i bezpiecznego wypoczynku gościa zgodnie z umową
 • należytą obsługę w zakresie wszystkich świadczonych przez Ośrodek usług.
 1. Goście korzystający z usług Ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz stosować się w do próśb pracowników ośrodka.
 2. Na terenie ośrodka zabronione jest: a) zakłócanie spokoju i wypoczynku, b) palenie ognisk bez uzgodnienia z pracownikiem ośrodka, c) nieprzyzwoite, wulgarne zachowania, d) zaśmiecania i zabrudzanie ośrodka.
 3. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wartościowe i pieniądze pozostawione w pokoju i miejscach ogólnodostępnych. Możliwe jest pozostawienie depozytu w recepcji ośrodka.
 4. Ośrodek jest przyjazny zwierzętom. Właściciele zobowiązani są do poinformowania pracownika ośrodka o przyjeździe ze zwierzęciem, posiadania aktualnej książeczki szczepień, sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania zwierząt na terenie ośrodka wyłącznie na smyczy. Właściciele zwierząt domowych ponoszą za nie pełną odpowiedzialność.
 5. W naszym ośrodku ze szczególną uwagą rozwijamy tereny zielone. Za wszelkie zniszczenia roślin, w tym kwietników pobierana będzie opłata zgodnie z wartością powstałych szkód.
 6. Wszelkie usterki zauważone w trakcie pobytu winny być zgłaszane na bieżąco pracownikom recepcji. Usterki będą na bieżąco usuwane przez konserwatora.
 7. Wszelkie szkody powstałe z winy Gościa rozliczane będą na koszt Gościa.
 8. Parkowanie odbywa się wyłącznie na miejscach parkingowych wyznaczonych do tego celu lub w miejscach wskazanych przez pracowników ośrodka.
 9. Na terenie ośrodka obowiązuje ograniczenie prędkości do 20 km/h.
 10. Zabrania się mycia samochodów oraz pojazdów mechanicznych na terenie ośrodka bez uzgodnienia tego z pracownikiem ośrodka.
 11. W przypadku zgubienia klucza do pokoju pobierana jest opłata w wysokości 30 zł.
 12. W celu zapewnienia bezpieczeństwa Gości ośrodek jest monitorowany. Za odczyt z kamer na życzenie pobierana jest opłata w wysokości 50 zł.
 13. Gość ośrodka bierze całkowitą odpowiedzialność za zdarzenia wynikłe pod wpływem alkoholu podczas pobytu w GWAREK Centrum Aktywnego Wypoczynku
 14. Wszelkie ewentualne reklamacje z tytułu nienależycie świadczonych usług należy zgłaszać bezpośrednio pracownikom recepcji, niezwłocznie po zaistnieniu przyczyny zgłoszenia. Reklamacje będą rozstrzygane na bieżąco.

PLAC ZABAW

 1. Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.
 2. Dzieci korzystające z placu zabaw muszą znajdować się pod opieka osób dorosłych.
 3. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice lub opiekunowie.

Warto zobaczyć

Wypoczynek rodzinny
Rodzinne eventy
Zielone szkoły i wycieczki szkolne

Aktualności

Newsy & Wydarzenia

Lato 2024! Zapraszamy na kolonie i półkolonie.

Lato już za chwilę! To dobry czas na planowanie wakacyjnych wyjazdów. Jeśli szukasz wyjątkowego wypoczynku dla swojego dziecka serdecznie zapraszamy na kolonie i półkolonie organizowane przez Gwarek Mazury! Oferujemy niezapomniane wakacje pełne radości, przygód i nauki dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Każdy z naszych programów jest starannie zaplanowany, aby zapewnić uczestnikom możliwość rozwijania swoich pasji i niezapomniany wypoczynek.

zobacz więcej

OPEN DAYS 2024

Pierwsza edycja OPEN DAYS 2024 w ośrodku Gwarek Mazury w Pięknej Górze koło Giżycka za nami!  Niezwykle inspirujący weekendowy maraton pełen wartościowych dyskusji i owocnych spotkań z przedstawicielami różnych branż. Firmy z całej Polski, które wzięły udział w wydarzeniu, wniosły nie tylko swoją wiedzę, ale również cenne doświadczenie.

zobacz więcej

Rodzinna Majówka 2024

Majówka to wyjątkowy weekend, który warto spędzić aktywnie razem z najbliższymi. W tym czasie chętnie podróżujemy i szukamy ciekawych sposobów na wypoczynek.  Dobrze wiemy, że rodzinne wyjazdy to również duże wyzwanie związane z zapewnieniem atrakcji dla dzieci. Na szczęście coraz częściej można spotkać oferty pozwalające połączyć energię do zabawy naszych pociech, z potrzebą odpoczynku rodziców.

zobacz więcej

Rodzinny Weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

Wielkanocny Zajączek po raz kolejny zagości w Gwarku i zrobi wszystko, by oczarować Was magią Wielkanocy i nadchodzącej wiosny. Wraz z bandą kurczaków i puchatym zajączkiem zapraszamy Was do świata szalonych przygód i niezwykłych przeżyć.

zobacz więcej