Przyjęcia rodzinne

Naturalna sceneria pojezierza mazurskiego to idealne tło niezapomnianych chwil ważnych uroczystości rodzinnych
w Gwarek  – Centrum Aktywnego Wypoczynku. Od ponad 10 lat organizujemy – zgodnie z oczekiwaniami naszych gości – bajeczne wesela, chrzciny, komunie oraz przyjęcia urodzinowe i inne. Wiedząc jak ważne są najdrobniejsze szczegóły – doradzamy i pomagamy przy podejmowaniu decyzji, tak aby nasi goście byli w pełni usatysfakcjonowani. Przyjęcia organizowane są w hotelowym budynku głównym oraz w Tawernie nad samym jeziorem. Przestronny teren wraz z otwartym placem zabaw sprawia, że na organizowanych w Gwarku przyjęciach dobrze bawią się również dzieci.

ORGANIZUJEMY m.in:  Chrzciny, komunie, urodziny, rocznice, rodzinne uroczystości i wszelkie inne według Twoich wskazań!


Z uwagi na aktualne ograniczenia z największą przyjemnością dowozimy CATERING do dowolnie wskazanego miejsca. Wystarczy wybrać najlepszy dla siebie pakiet, zaprosić Gości i cieszyć się ze wspólnego spotkania z naszym pysznym menu!


Szczegóły i rezerwacja na: recepcja@gwarek-mazury.pl

W tym dziale

Wesela
Uroczystości okolicznościowe
Urodzinki

Aktualności

Newsy & Wydarzenia

Lato 2024! Zapraszamy na kolonie i półkolonie.

Lato już za chwilę! To dobry czas na planowanie wakacyjnych wyjazdów. Jeśli szukasz wyjątkowego wypoczynku dla swojego dziecka serdecznie zapraszamy na kolonie i półkolonie organizowane przez Gwarek Mazury! Oferujemy niezapomniane wakacje pełne radości, przygód i nauki dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Każdy z naszych programów jest starannie zaplanowany, aby zapewnić uczestnikom możliwość rozwijania swoich pasji i niezapomniany wypoczynek.

zobacz więcej

OPEN DAYS 2024

Pierwsza edycja OPEN DAYS 2024 w ośrodku Gwarek Mazury w Pięknej Górze koło Giżycka za nami!  Niezwykle inspirujący weekendowy maraton pełen wartościowych dyskusji i owocnych spotkań z przedstawicielami różnych branż. Firmy z całej Polski, które wzięły udział w wydarzeniu, wniosły nie tylko swoją wiedzę, ale również cenne doświadczenie.

zobacz więcej

Rodzinna Majówka 2024

Majówka to wyjątkowy weekend, który warto spędzić aktywnie razem z najbliższymi. W tym czasie chętnie podróżujemy i szukamy ciekawych sposobów na wypoczynek.  Dobrze wiemy, że rodzinne wyjazdy to również duże wyzwanie związane z zapewnieniem atrakcji dla dzieci. Na szczęście coraz częściej można spotkać oferty pozwalające połączyć energię do zabawy naszych pociech, z potrzebą odpoczynku rodziców.

zobacz więcej

Rodzinny Weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

Wielkanocny Zajączek po raz kolejny zagości w Gwarku i zrobi wszystko, by oczarować Was magią Wielkanocy i nadchodzącej wiosny. Wraz z bandą kurczaków i puchatym zajączkiem zapraszamy Was do świata szalonych przygód i niezwykłych przeżyć.

zobacz więcej