Przyjęcia rodzinne

Naturalna sceneria pojezierza mazurskiego to idealne tło niezapomnianych chwil ważnych uroczystości rodzinnych
w Gwarek  – Centrum Aktywnego Wypoczynku. Od ponad 10 lat organizujemy – zgodnie z oczekiwaniami naszych gości – bajeczne wesela, chrzciny, komunie oraz przyjęcia urodzinowe i inne. Wiedząc jak ważne są najdrobniejsze szczegóły – doradzamy i pomagamy przy podejmowaniu decyzji, tak aby nasi goście byli w pełni usatysfakcjonowani. Przyjęcia organizowane są w hotelowym budynku głównym oraz w Tawernie nad samym jeziorem. Przestronny teren wraz z otwartym placem zabaw sprawia, że na organizowanych w Gwarku przyjęciach dobrze bawią się również dzieci.

 

Z uwagi na aktualne ograniczenia z największą przyjemnością dowozimy CATERING do dowolnie wskazanego miejsca. Wystarczy wybrać najlepszy dla siebie pakiet, zaprosić Gości i cieszyć się ze wspólnego spotkania z naszym pysznym menu!


Polecamy również nasz CATERING ŚWIĄTECZNY! Wśród naszej propozycji m.in. pyszne domowe pierogi, kulebiak z kapustą i grzybami, sandacz w porach z gnocchi, pasztet wigilijny z żurawiną, roladki szpinakowe z wędzonym łososiem, tradycyjna ryba po grecku, drożdżowe ślimaczki ze szpinakiem, tatar ze śledzia na carpaccio z buraka oraz wiele innych tradycyjnych potraw oraz słodkości! Zapytaj nas o szczegóły!


Szczegóły i rezerwacja na: recepcja@gwarek-mazury.pl

W tym dziale

Wesela
Uroczystości okolicznościowe
Urodzinki

Aktualności

Newsy & Wydarzenia