Rodzinne popołudnia w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

 


Wielkanocny Zajączek po raz kolejny zagości w Gwarku i zrobi wszystko, by oczarować Was magią Wielkanocy i nadchodzącej wiosny. Wraz z bandą kurczaków i puchatym zajączkiem zapraszamy Was do świata szalonych przygód i niezwykłych przeżyć.


Rodzinne popołudnie w Pogoni za Wielkanocnym Zającem 2024

Terminy: 17.03.2024 r. oraz 24.03.2024 r.

(godziny 16:00 – 19:00)


Atrakcje podczas pobytu:

DLA DZIECI:

  • Kurczaki w Galopie – zanurz się w świat kreatywności i rozrywki, gdzie Kurczaki w Galopie zapraszają do udziału w wiosennym wyścigu Hobby Horse.
  • Wiosenny Plac Zabaw – przeżyj radość wiosny na Zajączkowym Placu Zabaw, gdzie przygody, gry i wyzwania czekają na uczestników w otoczeniu kwitnącej przyrody.
  • Nerfowy Śmigus Dyngus – celne oko, bystrość, szybka reakcja – w nerfowych potyczkach to ważne, aby być skupionym. Wiosenny smak zwycięstwa, jakież to cudowne uczucie.

DLA DOROSŁYCH:

  • Bufet z kawą i herbatą oraz domowym ciastem
  • CUDAwianki – wielkanocne DIY
  • Chwila relaksu w otoczeniu mazurskiej wiosny

DLA RODZIN:

  • Czary Mary  tylko Twoja wyobraźnia dzieli Cię od wejścia do nowego wymiaru. Poznaj nowe oblicze nieskończoności i sprawdź co jeszcze kryją zakamarki tego miejsca
  • Wielkanocne Cuda  zapraszamy do świata Wielkanocnych Cudów. Każdy krok to spotkanie z magią, tajemnicą i niespodziankami. Tutaj na pewno będzie kreatywnie i kolorowo!
  • Komnata Wielkanocnego Zajączka wprowadź się do magicznego świata Wielkanocnego Zajączka, gdzie tajemnice czekają na odkrycie przez odważnych poszukiwaczy.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja:

kontakt@gwarek-travel.pl     
531-616-228

Popołudnia rodzinne – cennik:
● 65 zł dziecko
● 45 zł dorosły

* Dzieci do 3 roku życia gratis

*Program przewidziany dla rodzin z dziećmi od 3 roku życia. Dzieci poniżej 3 lat mogą uczestniczyć w zajęciach wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

*Możliwość wykupienia posiłku przed programem. Cena za zestaw obiadowy zupa + danie główne – 26 zł/dziecko, 35zl/osoba dorosła. Posiłki wydawane będą w godzinach 14:30-15:30.


ZOBACZ TAKŻE:

Rodzinny weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

Pogoń za Wielkanocnym Zającem dla szkół i przedszkoli

KOLONIE 2024

Warto zobaczyć

Weekend w Przystani Św. Mikołaja
Rodzinna Majówka
Weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

Aktualności

Newsy & Wydarzenia