Rodzinne popołudnia w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

 


Wielkanocny Zajączek po raz kolejny zagości w Gwarku i zrobi wszystko, by oczarować Was magią Wielkanocy i nadchodzącej wiosny. Wraz z bandą kurczaków i puchatym zajączkiem zapraszamy Was do świata szalonych przygód i niezwykłych przeżyć.


Rodzinne popołudnie w Pogoni za Wielkanocnym Zającem 2024

Termin: 24.03.2024 r.

(godziny 16:00 – 19:00)

Przejdź do rezerwacji


Atrakcje podczas pobytu:

DLA DZIECI:

 • Kurczaki w Galopie – zanurz się w świat kreatywności i rozrywki, gdzie Kurczaki w Galopie zapraszają do udziału w wiosennym wyścigu Hobby Horse.
 • Wiosenny Plac Zabaw – przeżyj radość wiosny na Zajączkowym Placu Zabaw, gdzie przygody, gry i wyzwania czekają na uczestników w otoczeniu kwitnącej przyrody.
 • Nerfowy Śmigus Dyngus – celne oko, bystrość, szybka reakcja – w nerfowych potyczkach to ważne, aby być skupionym. Wiosenny smak zwycięstwa, jakież to cudowne uczucie.

DLA DOROSŁYCH:

 • Bufet z kawą i herbatą oraz domowym ciastem
 • CUDAwianki – wielkanocne DIY
 • Chwila relaksu w otoczeniu mazurskiej wiosny

DLA RODZIN:

 • Czary Mary  tylko Twoja wyobraźnia dzieli Cię od wejścia do nowego wymiaru. Poznaj nowe oblicze nieskończoności i sprawdź co jeszcze kryją zakamarki tego miejsca
 • Wielkanocne Cuda  zapraszamy do świata Wielkanocnych Cudów. Każdy krok to spotkanie z magią, tajemnicą i niespodziankami. Tutaj na pewno będzie kreatywnie i kolorowo!
 • Komnata Wielkanocnego Zajączka wprowadź się do magicznego świata Wielkanocnego Zajączka, gdzie tajemnice czekają na odkrycie przez odważnych poszukiwaczy.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja:

kontakt@gwarek-travel.pl     
531-616-228

Popołudnia rodzinne – cennik:
● 65 zł dziecko
● 45 zł dorosły

* Dzieci do 3 roku życia gratis

*Program przewidziany dla rodzin z dziećmi od 3 roku życia. Dzieci poniżej 3 lat mogą uczestniczyć w zajęciach wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

*Możliwość wykupienia posiłku przed programem. Cena za zestaw obiadowy zupa + danie główne – 26 zł/dziecko, 35zl/osoba dorosła. Posiłki wydawane będą w godzinach 14:30-15:30.


ZOBACZ TAKŻE:

Rodzinny weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

Pogoń za Wielkanocnym Zającem dla szkół i przedszkoli

KOLONIE 2024

Chcesz złożyć rezerwację ?

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty Rodzinne popołudnia w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

  Warto zobaczyć

  Weekend w Przystani Św. Mikołaja
  Weekend w Przystani Św. Mikołaja
  Weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

  Aktualności

  Newsy & Wydarzenia

  Lato 2024! Zapraszamy na kolonie i półkolonie.

  Lato już za chwilę! To dobry czas na planowanie wakacyjnych wyjazdów. Jeśli szukasz wyjątkowego wypoczynku dla swojego dziecka serdecznie zapraszamy na kolonie i półkolonie organizowane przez Gwarek Mazury! Oferujemy niezapomniane wakacje pełne radości, przygód i nauki dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Każdy z naszych programów jest starannie zaplanowany, aby zapewnić uczestnikom możliwość rozwijania swoich pasji i niezapomniany wypoczynek.

  zobacz więcej

  OPEN DAYS 2024

  Pierwsza edycja OPEN DAYS 2024 w ośrodku Gwarek Mazury w Pięknej Górze koło Giżycka za nami!  Niezwykle inspirujący weekendowy maraton pełen wartościowych dyskusji i owocnych spotkań z przedstawicielami różnych branż. Firmy z całej Polski, które wzięły udział w wydarzeniu, wniosły nie tylko swoją wiedzę, ale również cenne doświadczenie.

  zobacz więcej

  Rodzinna Majówka 2024

  Majówka to wyjątkowy weekend, który warto spędzić aktywnie razem z najbliższymi. W tym czasie chętnie podróżujemy i szukamy ciekawych sposobów na wypoczynek.  Dobrze wiemy, że rodzinne wyjazdy to również duże wyzwanie związane z zapewnieniem atrakcji dla dzieci. Na szczęście coraz częściej można spotkać oferty pozwalające połączyć energię do zabawy naszych pociech, z potrzebą odpoczynku rodziców.

  zobacz więcej

  Rodzinny Weekend w Pogoni za Wielkanocnym Zającem

  Wielkanocny Zajączek po raz kolejny zagości w Gwarku i zrobi wszystko, by oczarować Was magią Wielkanocy i nadchodzącej wiosny. Wraz z bandą kurczaków i puchatym zajączkiem zapraszamy Was do świata szalonych przygód i niezwykłych przeżyć.

  zobacz więcej