Przystań Świętego Mikołaja

 

W tym roku Święty Mikołaj ponownie zagości w swojej mazurskiej Przystani i jesteśmy pewni, że zrobi wszystko, by oczarować Was magią świąt, migoczących światełek, aromatycznych pierników. Zobaczycie świat psotnych Elfów i przekonacie się, że wesołe „Ho, ho, ho!” dochodzi właśnie z Pięknej Góry! 


Zapraszamy od 20 listopada 2023roku.

 

Co będzie się działo?

Komnata Świętego Mikołaja- Zajrzyj ukradkiem do sypialni Św. Mikołaja i przekonaj się sam czy Mikołaj kiedyś odpoczywa. A jeśli Ci się uda złapać go na gorącym uczynku- uchwyć go na świątecznej fotografii z wielkim łożem.

Zaszyfrowany komin- Przekonaj się sam ile trudu musi sobie zadać Mikołaj, aby dotrzeć do wszystkich dzieci. Ale najpierw: rozszyfruj jego tajny kod do treningowego labiryntu, gdzie Mikołaj ćwiczy przedostawanie się przez przeróżne zakamarki kominowe.

Świąteczny globus- Św. Mikołaj jest jeden, a dzieci ogrom rozsianych po całym  świecie. Poznaj zwyczaje i tradycje świąteczne w różnych zakamarkach świata i poczuj się tak, jakbyś znalazł się w samym środku świątecznego globusa.

Mikołajowy zawrót głowy- Mikołaj i Elfy również lubią się bawić. A na naszym elfowym placu zabaw szaleństwo jest niezapomniane. baw się więc na całego!

Trening czyni Elfa- Jesteś gotowy? Szybkość, zwinność, kreatywność to przepustka do spotkania…. wiesz z kim? Jak wykonasz zadanie, które na Ciebie czeka, spotka Cię wyjątkowa nagroda.

 


SZCZEGÓŁY I REZERWACJA:
+48 731 616 260
sprzedaz@gwarek-travel.pl

Pobierz ofertę

 

Warto zobaczyć

Rodzinne eventy
Kolonie i obozy
Wypoczynek rodzinny

Aktualności

Newsy & Wydarzenia