Regulamin promocji “Wracaj z klasą”

 

Regulamin promocji “Wracaj z klasą”

 

 1. Niniejszy regulamin promocji „Wracaj z klasą” określa zakres i warunki uczestnictwa w promocji „Wracaj z klasą”.
 2. Organizatorem promocji “Wracaj z klasą” jest Gwarek Centrum Aktywnego Wypoczynku, Piękna Góra 7, 11-500 Giżycku.
 3. Promocja przeznaczona jest dla dzieci, które korzystały z kolonii lub półkolonii w wakacje w terminie od 26.06.2021 do 31.08.2021r w Gwarek Centrum Aktywnego Wypoczynku.
 4. Celem promocji jest zabranie klasy, przez dziecko, które przebywało w Gwarku na kolonii lub pólkolonii  w wakacje 2021r  na zorganizowany wypoczynek jedno lub kilkudniowy do Gwarka. W zamian za to uczestnik nie płaci za swoje miejsce. 
 5. Jedno lub kilkudniowa zielona szkoła w ramach promocji może odbyć się w terminie od 1.09.2021 do 24.06.2022r z wyłączeniem Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Wielkanocy.
 6. Udział w promocji i podanie danych, związanych z udziałem w promocji, jest dobrowolne.
 7. W celu wzięcia udziału w promocji, uczestnik powinien w czasie trwania promocji wypełnić formularz online “Wracaj z klasą”, dostępny tutaj. 
 8. Zgłoszenia do promocji (formularz rejestracyjny) wypełnione nieprawidłowo, w sposób niepełny lub też zawierające nieprawdziwe dane, nie będą uwzględniane.
 9. W przypadku zgłoszenia się więcej niż jednego dziecka z danej klasy, pierwszeństwo ma dziecko, które zgłosiło się pierwsze i prawidłowo wypełniło formularz online (liczy się data wypełnienia formularza)
 10. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, organizowanymi przez Gwarek.
 11. Promocja nie jest jest wymieniana na gotówkę lub inną możliwą formę płatności.
 12. Biorąc udział w promocji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu online promocji “Wracaj z klasą” w zakresie niezbędnym dla realizacji projektu (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.)).

Warto zobaczyć

Kolonie i obozy
Rodzinne eventy
Zielone szkoły i wycieczki szkolne