Pozostań w zdrowiu!

Drodzy Gwarkowicze,

Sytuacja z koronawirusem rozwija się bardzo dynamicznie, a pozostanie w naszych domach się wydłuża. Mimo trudnych dla Wszystkich warunków wierzymy, że uda nam się przetrwać ten czas i pozostać w zdrowiu. Najważniejsze w tej chwili jest aby wzajemnie się wspierać i wytrwać.

Zapewniamy Was jednocześnie, że w Gwarku pozostajemy w pełnej gotowości i na bieżąco dostosowujemy nasze działania do zmieniających się warunków. Jesteśmy również do Waszej dyspozycji i w razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą.

Zaufanie, jakim nas obdarzaliście przez ostatnie lata oraz konstruktywne opinie, które wspierały nasz dynamiczny rozwój, stanowią dziś dla nas siłę i wiarę, że podejmowane wysiłki pozwolą wytrwać w tym ciężkim dla wszystkich okresie. Dlatego – pomimo chwilowo zawieszonej działalności – z zachowaniem bezpieczeństwa kontynuujemy zaplanowane inwestycje i wszelkie inne prace mające na celu utrzymanie wysokiej jakości, do której jesteście przyzwyczajeni.

Mimo że okoliczności w jakich się znaleźliśmy rodzą wiele znaków zapytania i niepewności co do przyszłości wierzymy, że sytuacja zdrowotna w Polsce i na świecie zostanie opanowana jak najszybciej i uda nam się wkrótce spotkać, bezpiecznie przyjąć dzieci i młodzież na Zielonych Szkołach czy zapewnić niezapomniane lato podczas naszych letnich kolonii i obozów. Nowe programy, świeże pomysły, autorskie zajęcia i  kolejne atrakcje czekają na Was już teraz. Z niecierpliwością czekamy na moment, kiedy będziecie mogli się o tym przekonać.

Robimy i nadal będziemy robić wszystko, aby uchronić Gwarek wraz z całą załogą i móc dostarczać Wam najwyższej jakości usług w jak najszybszym możliwym czasie. Tymczasem dziękujemy Wam za spokój i zrozumienie. Na bieżąco będziemy informować o dalszym rozwoju sytuacji.

Cały nasz zespół życzy Wam dużo siły i wytrwałości. Trzymamy za Was kciuki, abyście w zdrowiu przetrwali ten trudny czas. Prosimy – trzymajcie również za nas. Dziś – jak nigdy – potrzebujemy wsparcia i zrozumienia. Wierzymy jednak, że pozostaniecie razem z nami.

Dbajmy o siebie wzajemnie i pamiętajmy, że… „jeszcze będzie przepięknie…”.

Z poważaniem,
Zespół Gwarka

Warto zobaczyć

Wypoczynek rodzinny
Rodzinne eventy
Kolonie i obozy