Komfortowy i bezpieczny wypoczynek

Drodzy Goście,

Miło nam poinformować, że od 15 maja 2020 r. znów się dla WAS otwieramy. Przygotowując się do odmiennej rzeczywistości opracowaliśmy już zestaw procedur, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych Gości od momentu otwarcia naszego ośrodka.

Dziś – jak nigdy wcześniej – doceniamy położenie Gwarka „na odludziu”, w otulinie mazurskich uroków przyrody. Otaczający nas las, prywatna plaża, piękne widoki, jak również duża powierzchnia ośrodka umożliwiająca zachowanie bezpiecznej odległości to najlepsza gwarancja komfortowego wypoczynku.

Przypominamy, że nasz ośrodek jest obiektem dostępnym tylko dla naszych Gości i pracowników, a nasza infrastruktura zapewnia aktywny relaks zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nasi Goście mogą do woli spacerować, korzystać bezpłatnie z kajaków oraz naszych boisk, a także chiloutować się na leżakach i hamakach nad brzegiem jeziora, które będą regularnie dezynfekowane. Wszelkie możliwe zajęcia prowadzone będą na dworze, aby nie tylko zredukować deficyt kontaktu z naturą, ale również zapewnić bezpieczny dystans i odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Na powitanie każdy z naszych Gości otrzyma tutorial z ważnymi wskazówkami i obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. W recepcji będzie dodatkowo wyświetlany film, który będzie przypominał jak sobie radzić w „nowej rzeczywistości”. Skrócony opis zasad dostępny TUTAJ. Pełny dokument dostępny w recepcji i udostępniany Gościom przy zameldowaniu.


Zdając sobie sprawę z trudów koniecznej kwarantanny zapraszamy jednocześnie na MAZURSKI HOME OFFICE połączony ze SZKOLNYM E-LEARNINGIEM. Można pracować w pokoju, na plaży, a w trakcie przerwy wybrać się na spacer po lesie. Zapewniamy też, że odrabianie lekcji na świeżym powietrzu przyniesie zdecydowanie szybsze efekty, a nauka przebiegnie w miłej, komfortowej atmosferze.

NASZ MAZURSKI HOME OFFICE TO BEZPIECZNY KOMFORT WYPOCZYNKU POŁĄCZONEGO Z PRACĄ. To:

 • Mazurski klimat, świeże powietrze i przepiękne wschody słońca
 • Leśne spacery, śpiew ptaków i sama natura
 • Położony w oddali od miasta ośrodek z ogromną przestrzenią pozwalającą na zachowanie bezpiecznej odległości między Gośćmi
 • Chillout na plaży na leżakach
 • Bezpłatne korzystanie z kajaków
 • Możliwość trenowania na gwarkowych boiskach
 • Bezpłatne wypożyczenie kijków do nordic walking
 • Za drobną opłatą możliwość skorzystania z zajęć typu bubble football, paintball, old wood games i wiele innych
 • Możliwość zorganizowania ogniska z kiełbaskami (za drobną opłatą)
 • Uśmiechnięta, pomocna i elastyczna obsługa
 • Bezpieczny pobyt w ośrodku z restrykcyjnymi zasadami bezpieczeństwa


W TRAKCIE WEEKENDU ZAPEWNIAMY DODATKOWO BEZPIECZNE ANIMACJE, w tym m.in. wyprawa kajakowa, fitness na plaży, gra terenowa, nordic walking, malarstwo w plenerze, zajęcia kulinarne w plenerze, wieczorne balkonowanie, czyli bajki czytane na podwórku.


REZERWACJA:

wypoczynek@gwarek-travel.pl     
731 616 274

Warto zobaczyć

Rodzinne eventy
Zielone szkoły i wycieczki szkolne
Wypoczynek rodzinny