Gwarek partnerem akcji „Zbieraj z klasą”

W środę, 15 maja 2019 r. w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawie odbył się wielki finał akcji „Zbieraj z klasą”. Jesteśmy dumni, że jako jeden z Partnerów mogliśmy wesprzeć akcję, a jedna ze zwycięskich klas przyjedzie do nas na ZIELONĄ SZKOŁĘ.

W projekcie „Zbieraj z klasą” uczestniczy ponad 1600 placówek oświatowych z całej Polski. W okresie od września 2018 r. do marca br. ich przedstawiciele zebrali łącznie 25 470 KG BATERII oraz 107 678 KG ZUŻYTEGO SPRZĘTU. Do projektu mogły się zgłaszać publiczne i niepubliczne: przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz wyższe uczelnie.

Wydarzenie finałowe prowadzili Ambasadorzy akcji, wokalista Mariusz Totoszko oraz założycielka portalu „Najlepsze dla dzieci” Justyna Tomańską, którzy podczas bezpłatnych muzycznych spektakli odbywających się na terenie całej Polski poprzez zabawę uczą dzieci, dlaczego warto dbać́ o Ziemię i zbierać́ zużyte baterie oraz elektrośmieci. Ambasadorów wspierali ulubieńcy dzieci – Domisie.

Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów zobaczyliśmy pokaz tańca flamenco, Mago Magic Show oraz zabawy z DJ Papi.

Na scenie wystąpiły gwiazdy młodego pokolenia: Filip Lato, Jula, galę  także wsparli swoją obecnością także Saszan, Michał Szczygieł i Diana Ciecierska.

Laureatami konkursu zostali:
1 MIEJSCE  Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim.

2 MIEJSCE Szkoła Podstawowa im. W. Popiela w Mościskach.

3 MIEJSCE Szkoła Podstawowa im. ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Bystrym.

Więcej na temat projektu na stronie www.zbierajzklasa.pl

Mat. Zbieraj z klasą

Warto zobaczyć

Wypoczynek rodzinny
Zielone szkoły i wycieczki szkolne
Rodzinne eventy