BEZPIECZNE FERIE 2021, BEZPIECZNE WAKACJE 2021

W ubiegłym roku – podczas pierwszego, „pandemicznego” lata gościliśmy w naszym ośrodku ponad 2 000 dzieci zapewniając bezpieczny oraz niezapomniany wypoczynek. Wprowadzone przez nas regulacje i procedury mające na celu ochronę zdrowia naszych uczestników zapewniły całkowicie „zdrowy” pobyt, bez ani jednego przypadku zakażenia. Dodatkowo położenie ośrodka w sercu pojezierza mazurskiego, z dala od miasta, z prywatną plażą, lasem dookoła oraz szeroką infrastrukturą  to  warunki, które zapewniają realizację zajęć w odpowiednim reżimie sanitarnym, zapewniając odpowiedni dystans bez konieczności wychodzenia poza nasz teren. 

FERIE 2021 w naszym schronisku młodzieżowym również pokazały, że jesteśmy w pełni gotowi do działania w bardzo trudnych, nieprzewidywalnych warunkach, a nasza elastyczność pomaga dostosować się do zmiennych okoliczności.

Dlatego wierzymy, że na LATO 2021 JESTEŚMY JESZCZE BARDZIEJ PRZYGOTOWANI!


Szczegółowy opis organizacji ośrodka wraz z procedurami postępowania udostępniany jest każdorazowo przy podpisaniu umowy na kolonię. Zasady określają logistykę ogólną, sposób zakwaterowania, organizacji stołówki, realizacji zajęć programowych i wszelkich innych kwestii, niezbędnych do organizacji bezpiecznego wypoczynku.

Jesteśmy przekonani, że zdobyte przez lata doświadczenie pozwoli nam po raz kolejny na organizację wypoczynku – zgodnie z niezbędnym reżimem sanitarnym, a jednocześnie w swobodnej i wakacyjnej atmosferze. Zapewniamy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dzieci były bezpieczne, ale jak najmniej doświadczyły ograniczeń, które musimy wprowadzić w celu ochrony ich zdrowia.

OGÓLNE ZASADY

  • Zapewnienie bezpiecznych warunków wypoczynku zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży (aktualizowane zgodnie z przepisami prawa)
  • Zapoznanie uczestników z regulaminem zasad bezpieczeństwa
  • Wprowadzenie dodatkowych zajęć z zakresu edukacji zdrowotnej dla uczestników wypoczynku
  • Ograniczenie liczby osób w grupach
  • Ograniczenie wśród kadry mającej kontakt z dziećmi osób powyżej 60 roku życia
  • NOWOŚĆ! Wprowadzenie dodatkowych zajęć o charakterze psychologicznym mającym na celu redukcję niekorzystnych aspektów długotrwałego przebywania w domu i nauki on-line!

    Szczegółowy regulamin udostępniany jest naszym uczestnikom.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ KOLONII I OBOZÓW LETNICH
I REZERWACJI MIEJSC. 

Warto zobaczyć

Zielone szkoły i wycieczki szkolne
Rodzinne eventy
Wypoczynek rodzinny