RODZINNA MAJÓWKA 2016

Nic nie może zastąpić czasu spędzonego w rodzinnym gronie, dlatego warto go spędzić jak najlepiej! Na rodzinnej majówce w Gwarku każdy wypoczywa tak, jak lubi: aktywnie, kreatywnie, na sportowo lub na leniuchowo;) Pewne jest to, że będzie mnóstwo niespodzianek i świetnej, rodzinnej zabawy!

POGOŃ ZA WIELKANOCNYM ZAJĄCZKIEM 2016

Tup, tup, tup..niecierpliwi się nasz Zając, bo wiele nowych przygód szykuje na Wielkanoc: Ucieczka z jajeczka-to nie lada gratka-na rozwiązanie czeka świąteczna zagadka! Kurczaka wygibasy, zajączka przysmaki, pokochają z pewnością wszystkie dzieciaki!

Spotkanie z Robotyką w Akademii Eksperymentu.

Jak zbudować robota, w jaki sposób wprawić w ruch jego ciało oraz jak stworzyć samemu emocjonującą grę komputerową - na te oraz inne pytania odpowiedź  znajdziecie na Warsztatach z Robotyki oraz ABC Tworzenia Gier Komputerowych. 

Koncert Czesław Śpiewa Solo Act w Gwarku

Artysta znany z takich utworów jak "Maszynka do świerkania" i "Żaba tonie w betonie" wystąpi w Centrum Aktywnego Wypoczynku GWAREK.

Zostań Odkrywcą w naszej Akademii

Masz od 7 do 12 lat i chciałbyś przeżyć wielką przygodę. Nie czekaj , odwiedź progi Akademii Odkrywców i zostań absolwentej najciekawszej szkoły na świecie.

Piknik z Pasją

Wiele godzin przygotowań , kilkunastu wystawców i setki uśmiechniętych twarzy - właśnie taki był I Rodzinny Piknik Aktywności "Pasja Rozwija".

Jednodniowa jesienna integracja dla Twojej klasy na Gwarku!

GWAREK zaprasza na jednodniową jesienną integrację dla klas! Sprawaimy, że powrót do szkoły po wakacjach nie jest wcale taki straszny! Oferujemy duży wybór naszych promocyjnych pakietów, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Choć nie ukywamy, że dostepnych terminów na naszym grafiku ubywa... :)

Rodzinny Piknik Aktywności "Pasja Rozwija"

Pasja to największy motywator do działania, który pozwala się realizować i ewoluować, by stawać się coraz lepszym. Aby jednak zapłonęła w człowieku żywym ogniem, potrzebna jest pierwsza iskra. Właśnie w takim celu stworzyliśmy Rodzinny Piknik Aktywności "PASJA ROZWIJA".

 

 

Ćwiczenia ratownicze na Gwarku

Studenci ratownictwa medycznego po raz kolejny brali udział w ćwiczeniach ratowniczych w naszym ośrodku. Zwieńczeniem ich trzydniowej nauki była symulacja medyczna, gdzie mogli wykazać się posiadaną już wiedzą. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Konkurs "Akcja! Aktywacja!"

Lubisz aktywnie spędzać czas i nie boisz się błysku flesza aparatu fotograficznego. To konkurs właśnie dla Ciebie!

Święto Szkoły w Biskupcu.

Kilkanaście punktów kontrolnych, w tym ścianka wspinaczkowa, trampolina i stanowisko łucznicze, a wszystko to wplecione w turniej "Od prehistorii po czasy nowożytne" .Takie atrakcje zapewniliśmy w czasie tegorocznej edycji Święta Szkoły w Biskupcu. 


1 - 12 z 24

Home | Galeria | Partnerzy | Zaufali nam Nasze Obiekty | Rezerwacja | Kontakt

Oferty Specjalne