Spotkanie z Robotyką w Akademii Eksperymentu.

Jak zbudować robota, w jaki sposób wprawić w ruch jego ciało oraz jak stworzyć samemu emocjonującą grę komputerową - na te oraz inne pytania odpowiedź  znajdziecie na Warsztatach z Robotyki oraz ABC Tworzenia Gier Komputerowych. 

Zostań Odkrywcą w naszej Akademii

Masz od 7 do 12 lat i chciałbyś przeżyć wielką przygodę. Nie czekaj , odwiedź progi Akademii Odkrywców i zostań absolwentej najciekawszej szkoły na świecie.

Piknik z Pasją

Wiele godzin przygotowań , kilkunastu wystawców i setki uśmiechniętych twarzy - właśnie taki był I Rodzinny Piknik Aktywności "Pasja Rozwija".

Jednodniowa jesienna integracja dla Twojej klasy na Gwarku!

GWAREK zaprasza na jednodniową jesienną integrację dla klas! Sprawaimy, że powrót do szkoły po wakacjach nie jest wcale taki straszny! Oferujemy duży wybór naszych promocyjnych pakietów, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Choć nie ukywamy, że dostepnych terminów na naszym grafiku ubywa... :)

Rodzinny Piknik Aktywności "Pasja Rozwija"

Pasja to największy motywator do działania, który pozwala się realizować i ewoluować, by stawać się coraz lepszym. Aby jednak zapłonęła w człowieku żywym ogniem, potrzebna jest pierwsza iskra. Właśnie w takim celu stworzyliśmy Rodzinny Piknik Aktywności "PASJA ROZWIJA".

 

 

Ćwiczenia ratownicze na Gwarku

Studenci ratownictwa medycznego po raz kolejny brali udział w ćwiczeniach ratowniczych w naszym ośrodku. Zwieńczeniem ich trzydniowej nauki była symulacja medyczna, gdzie mogli wykazać się posiadaną już wiedzą. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Konkurs "Akcja! Aktywacja!"

Lubisz aktywnie spędzać czas i nie boisz się błysku flesza aparatu fotograficznego. To konkurs właśnie dla Ciebie!

Święto Szkoły w Biskupcu.

Kilkanaście punktów kontrolnych, w tym ścianka wspinaczkowa, trampolina i stanowisko łucznicze, a wszystko to wplecione w turniej "Od prehistorii po czasy nowożytne" .Takie atrakcje zapewniliśmy w czasie tegorocznej edycji Święta Szkoły w Biskupcu. 

Bal Serc dla Kubusia

Gwarek wraz z Planetą FM, Fundacją Radia Zet oraz Mazurskim Biurem Nieruchomości organizuje Bal charytatywny na rzecz Kuby Tymoszuka - trzyletniego mieszkańca Giżycka. Ty też możesz pomóc! Każdy mały gest ma wielkie znaczenie!

20 lecie Straży Miejskiej w Giżycku

Straż Miejska w Giżycku obchodzi 20 rocznicę istnienia. Z tej okazji komendanci straży miejskich i gminnych z Warmii i Mazur świętowali podczas konferenci w "Gwarku".

Rekordowa pisanka na Gwarku!

Ma ponad 3 metry wysokości i waży 120 kg! Ta mega pisanka, która została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa jest na Gwarku!

Ćwiczenia Ratownicze na Gwarku

Od środy 14 września w Centrum Aktywnego Wypoczynku GWAREK odbywały się ćwiczenia dla uczniów II roczników Ratownictwa Medycznego z Elbląga, Giżycka oraz Olsztyna. Jak przebiegały i dlaczego w czwartkowy wieczór z daleka widać było sygnały świetlne pojazdów ratunkowych?

 

1 - 12 z 20

Home | Galeria | Partnerzy | Zaufali nam Nasze Obiekty | Kontakt

Oferty Specjalne