Rezerwacja - to tylko kilka prostych kroków!

 

Jak rezerwować, Centrum Aktywnego Wypoczynku, Gwarek Mazury

 

Krok 1 – Wybierz termin

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności terminu.

Krok 2 – Skonstruuj swoją zieloną szkołę
Nikt tak dobrze jak Ty nie zna zainteresowań Twojej klasy. Proponujemy szeroki wachlarz zajęć, z których z pewnością wybierzesz najciekawsze dla Twoich wychowanków, tak aby każdy przeżył u nas niezapomniane chwile i wrócił do domu bogatszy o nową wiedzę i umiejętności. W końcu zielona szkoła to nauka przez zabawę!

Aby ułatwić planowanie Twojej zielonej szkoły podzieliliśmy nasze aktywności na kilka kategorii (zapraszamy do działu AKTYWNOŚCI). Jeżeli potrzebujesz porady odnośnie zajęć – służymy pomocą.

Krok 3 – Ustal z nami szczegóły i dopnij formalności
Czas omówić szczegółowy plan pobytu, skalkulować koszty, podpisać umowę i przejść płynnie
do kroku czwartego...


Krok 4 – Przyjedź i baw się razem z nami!

Zielone Szkoły, Centrum Aktywnego Wypoczynku, Gwarek Mazury Zielone Szkoły, Centrum Aktywnego Wypoczynku, Gwarek Mazury Zielone Szkoły, Centrum Aktywnego Wypoczynku, Gwarek Mazury Zielone Szkoły, Centrum Aktywnego Wypoczynku, Gwarek Mazury

Stwórz własną zieloną szkołę!

 

Jak stworzyć własny program? – to proste!

1. Wypisz wszystkie propozycje tematycznych bloków zajęć, które Cie interesują (bez względu na czas ich trwania oraz wielkość grupy, dla której są dedykowane).

2. Sprawdź w jakiej propozycji Tematycznej Zielonej Szkoły znajdują się bloki zajęciowe, które Cię interesują i wybierz odpowiednie propozycje.

3. Rozpisz poszczególne dni Waszego pobytu, uwzględniając godzinę przyjazdu oraz wyjazdu z naszego ośrodka. Zwróć uwagę jaką ilością czasu dysponujesz w poszczególnych dniach odejmując potrzebny czas na posiłki oraz odpoczynek.

4. Zwróć uwagę jak liczną masz grupę i podziel ją na mniejsze, około 15-20 osobowe zespoły (np. przy 45 osobach – 3 zespoły po 15 osób)

5. Stwórz wstępny zarys wycieczki – postaraj się samodzielnie dopasować wybrane aktywności do poszczególnych dni.

6. Skontaktuj się z nami: rezerwacje@gwarek-mazury.pl . Pomożemy Ci ułożyć gotowy harmonogram Waszego wyjazdu oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Zielone Szkoły, Centrum Aktywnego Wypoczynku, Gwarek Mazury


Home | Galeria | Partnerzy | Zaufali nam Nasze Obiekty | Rezerwacja | Kontakt

Oferty Specjalne